6-7 februari Malmömässan

Välkommen till monter B11 där vi demonstrerar IXOLIFT400.

Möt också IXOLIFT 400 WS INOX.
Ta chansen och se hur du kan göra din arbetsplats tryggare för alla att vistas i.
Du kan göra skillnad i er säkerhet!

Kontakta oss på Aros Industripartner AB

Aros Industripartner AB​


​​​​​​​Lågspänningsgatan 8 A​
721 37  Västerås​

Org. nr. 556408-7848​
VAT nr. SE556408784801​

Tel:  021-150730​
Fax: 021-150749​

Ordermail: info@arosip.se​
Fakturamail: faktura@arosip.se​

Kontakt


Telefon: 021-150730
Fax: 021-150749
​​​​​​​E-post: info@arosip.se


​​​​​​​Öppettider


Måndag- Torsdag 07.00-16.30
Fredag 07.00-12.00
Lunchstängt 12.00-12.45


Avvikande öppettider under 2019

Skärtorsdag 18 april 07.00-14.00
Torsdag 30 maj Stängt, helgdag
Fredag 31 maj Stängt
Torsdag 6 juni Stängt, helgdag
Torsdag 20 juni 07.00-14.00
Fredag 21 juni Stängt, helgdag

Personal

Peter Andersson

​​​​​​​Säljare
021-15 07 42
peter@arosip.se

Stefan Odhner

Säljare
021-15 07 36
stefan.odhner@
​​​​​​​arosip.se

Ludwig Jonsson

Säljare
021-15 07 35
ludwig@arosip.se

Lars Cumlin

​​​​​​​Säljare
021-15 07 34
lars.cumlin@arosip.se

Sabina Lopez

Säljare/ Produktansvarig IXOLIFT
021-15 07 39
sabina@arosip.se
ixolift@arosip.se

Tore Keilin

Verkstadsansvarig
021-15 07 33
tore.keilin@arosip.se

Daniel Lundberg

Tekniker
021-15 07 43
daniel.lundberg@
​​​​​​​arosip.se

Pierre Kjellman

Tekniker
021-150730
​​​​​​​info@arosip.se

Mats Jansson

Tekniker
021-150730
​​​​​​​info@arosip.se

Harri Kotipelto

Tekniker
021-150730
info@arosip.se

Stefan Gärling

Tekniker
021-15 07 30
info@arosip.se

Christer Fisk

​​​​​​​Marknadsansvarig
021-15 07 31
christer.fisk@arosip.se

Åsa Ekholm

​​​​​​​Ekonomi
021-15 07 44
asa.ekholm​​​​​​​@arosip.se

Susanne Lif

Ekonomi/Personal 
021-15 07 37
susanne.lif@arosip.se

Anders Melhag

​​​​​​​VD/Utveckling
021-15 07 41
anders.melhag@
​​​​​​​arosip.se